W jakich krajach jest dostępna usługa Google for Jobs?

Jak większość ludzi wie, Google for Jobs jest dostępne w Polska od - i prawie tak samo długo mogą Państwo zamieszczać tam oferty pracy za pomocą SEO for Jobs. Ale co z innymi krajami?

Spróbuj teraz

Google for Jobs jest już dostępny w większości krajów na świecie (zobacz oficjalną listę Googlelista nie jest jeszcze w pełni zaktualizowana). Oznacza to, że wyszukiwarkowy gigant rozbudowuje swoje najnowsze narzędzie i przypuszczalnie osiągnie szczyt rynku.

W tym artykule SEO for Jobs omawia międzynarodowe wyniki Google for Jobs, a także własną ekspansję na rynek międzynarodowy. Pokazuje on, w jakich krajach mogą Państwo teraz zamieszczać ogłoszenia o pracę w Google for Jobs u niemieckiego dostawcy.

Szybkie przypomnienie: Czym są Google for Jobs i SEO for Jobs?

Google for Jobs stał się największym portalem z ofertami pracy na świecie. Na stronie wyszukiwania Google wyświetlane są oferty pracy pasujące do zapytania, na które można aplikować za pomocą jednego kliknięcia. Google for Jobs jest dla firm w zasadzie bezpłatne. Jeżeli spełnione są techniczne wymagania na własnej stronie internetowej, Google może samodzielnie znaleźć ogłoszenia o pracę poprzez algorytm i umieścić je w Google for Jobs. To oczywiście daje Google for Jobs wyraźną przewagę dla firm, ponieważ większość agencji pracy pobiera za swoje usługi znaczne opłaty. Ale co z tymi przedsiębiorstwami, które nie mogą spełnić wymagań technicznych?

SEO for Jobs podjęło się tego wyzwania. SEO for Jobs, jako pierwszy niemiecki oferent specjalizujący się w Google job board, wprowadza ogłoszenia o pracę do Google for Jobs ekonomicznie i z przyjazną dla użytkownika administracją. Nie wymaga to żadnej ingerencji na stronie internetowej . Więcej informacji na temat Google for Jobs znajdą Państwo tutaj.

Teraz pytanie brzmi: Jak przedsiębiorstwa z innych krajów mogą wykorzystać Google for Jobs z SEO for Jobs?

Google for Jobs international

Jak wspomniano na początku, Google for Jobs jest już obecny w wielu krajach, ale oczywiście nie oznacza to, że we wszystkich krajach ma taką samą obecność i znaczenie. Według Google Trends, udział zapytań zawierających Google for Jobs jest obecnie na pierwszym miejscu w Pakistanie. Uderzające jest to, że Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, RPA i Irlandia, które znajdują się bardzo blisko siebie na pierwszym miejscu, mają tylko o połowę mniejsze zainteresowanie wyszukiwaniem niż Pakistan. Również w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii tablica ogłoszeń Google jest proporcjonalnie często wyszukiwana.

Na mapie Google Trends mogą Państwo zobaczyć różne regiony, w których zainteresowanie wyszukiwaniem Google dla Jobs jest największe. (Liczby pokazują tylko względny rozkład wyszukiwań).
Na mapie Google Trends mogą Państwo zobaczyć różne regiony, w których zainteresowanie wyszukiwaniem Google dla Jobs jest największe. (Liczby pokazują tylko względny rozkład wyszukiwań).

Chociaż Google for Jobs jest już od kilku miesięcy dostępny w wielu krajach europejskich, to według Google Trends wielki pośpiech jeszcze czeka. Może to wynikać z faktu, że niektóre funkcje Google for Jobs są w niektórych krajach dodawane dopiero później. Nowe funkcje będą prawdopodobnie wprowadzane głównie w krajach anglojęzycznych, zanim zostaną ogólnie udostępnione. Tak było na przykład z. Funkcja domowego biuraktóry został wprowadzony na rynek niemiecki na początku tego roku. I tak samo jest teraz z nową funkcją Google for Jobs: porównanie zarobków. Jeśli wejdzie Pan do Google na Jobs in English, może Pan zobaczyć porównanie płac dla niektórych ogłoszeń o pracę. Ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w Niemczech, ale spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy dotrze do nas.

Tutaj mogą Państwo zobaczyć funkcję "porównywania wynagrodzeń" w Google for Jobs.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć funkcję "porównywania wynagrodzeń" w Google for Jobs.

Tak więc, podsumowując, Google for Jobs jest obecny na wielu terytoriach i z pewnością jego obecność będzie rosła.

SEO dla Jobs international

SEO for Jobs dostosowało się do Google for Jobs i jest teraz reprezentowane również na arenie międzynarodowej i dlatego oferuje również zagranicznym firmom możliwość wprowadzenia swoich ogłoszeń o pracę do Google for Jobs. Oczywiście nie jest jeszcze możliwe, aby SEO for Jobs było reprezentowane w około 120 krajach, jak Google for Jobs, ale usługodawcę można już znaleźć na całym świecie.

Kraje

Firmy z następujących krajów mogą teraz dzięki SEO for Jobs umieścić swoje ogłoszenia o pracę na największej na świecie giełdzie pracy:

Usługi

Strony internetowe są dostępne w odpowiednich językach narodowych lub w języku angielskim, a zespół SEO for Jobs dysponuje anglojęzycznym Wsparcie dostępne w każdej chwili. Również Ceny oferowane są w odpowiednich walutach narodowych.

Częstym pytaniem, które zapewne się pojawia, jest to, czy usługi i świadczenia ulegają zmianie, gdy korzystają Państwo z usług z innego kraju. Bardzo jasna odpowiedź: Nie! Tak jak nic się nie zmienia w sposobie działania Google for Jobs (z wyjątkiem nowo wprowadzonych funkcji), tak samo nie ma różnicy w korzystaniu z SEO for Jobs.

Ze wszystkich usług oferowanych przez usługodawcę w Niemczech można korzystać również we wszystkich innych krajach.


Na co więc Państwo czekają? Zacznij już teraz z SEO for Jobs i wprowadzić Państwa ogłoszenia o pracę do Google for Jobs.

Czy chcą Państwo wypróbować Google for Jobs? Proszę założyć teraz bezpłatne konto.

Konsultacja bez zobowiązań

Chętnie służymy Państwu radą i pomocą, aby zamieścić Państwa ogłoszenia o pracę w Google for Jobs i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej porady już teraz. Chętnie też do Państwa oddzwonimy - wystarczy napisać do nas krótką wiadomość.
Żądanie oddzwonienia
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

To zadziałało

Odezwiemy się do Państwa nie później niż na adres . Jeśli jest to pilne, można się z nami skontaktować pod adresem +49 40 874 081 43 osiągalny.

Proszę się bezpłatnie zarejestrować

Proszę założyć teraz bezpłatne konto i stworzyć swoje pierwsze ogłoszenie o pracę bez zobowiązań.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej konsultacji już teraz.
Proszę się bezpłatnie zarejestrować
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Kontrola bezpłatna

Proszę sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy Państwa ogłoszenia o pracę są gotowe dla Google for Jobs.

Gratulacje. Już teraz są Państwo doskonale przygotowani do Google for Jobs.
Sprawdź teraz
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Wynik testu

Podgląd jest załadowany ...
Pokaż wynik
Dostępność
Dobry początek. Państwa ogłoszenie o pracę jest łatwo dostępne z czasem ładowania sek.
Dostępność
Proszę sprawdzić link , ponieważ nie jest on dostępny.
Treść czytelna
Fundament został stworzony. Treść ogłoszenia o pracę można odczytać maszynowo.
Treść czytelna
Niestety, ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy treść jest czytelna.
Gotowi na Google for Jobs
Gratulacje - dane schematu ogłoszenia o pracę są dostępne. Dzięki temu Google for Jobs może zamieścić ogłoszenie o pracę.
Gotowi na Google for Jobs
Państwa ogłoszenie o pracę nie jest jeszcze gotowe na Google for Jobs. Przygotuj się teraz
Gotowi na Google for Jobs
Ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy istnieją pasujące dane schematu.
Osoby poszukujące pracy do dyspozycji
Dobry początek. Ogłoszenia o pracę dla "" są aktywnie wyszukiwane przez zainteresowanych w Google for Jobs.
Możliwa publikacja
W dziale "" mogą Państwo publikować ogłoszenia o pracę.
Zarejestruj się teraz
Proszę teraz założyć konto i otrzymać 10% zniżki na wszystkie pakiety. W ten sposób mogą Państwo w pełni wykorzystać potencjał Google for Jobs.
' back
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.
Bezpłatny profil pracodawcy
Proszę teraz bez zobowiązań i bezpłat nie założyć swój profil pracodawcy.
Idź do