Pakiet dożywotni

Z pakietem dożywotnim SEO for Jobs mogą Państwo zamieścić nieograniczoną liczbę ogłoszeń o pracę w Google for Jobs bez ograniczeń czasowych lub miesięcznych kosztów. Czy jest Pan osobą, która lubi pracować w sposób przewidywalny i osiągać najlepsze wyniki przy jak najmniejszym wysiłku? W takim razie ten pakiet jest właśnie dla Państwa. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie zalety Pakietu Lifetime i odpowiedzieliśmy na kilka ważnych pytań.

Jakie funkcje są zawarte w pakiecie Lifetime?

Nieograniczony czas trwania

Pakiet Lifetime charakteryzuje się tym, że zawiera nieograniczony czas trwania, co oznacza, że ogłoszenia o pracę mogą być publikowane tak długo, jak życzy sobie tego klient.

Nieograniczona liczba ogłoszeń o pracę

Ponadto, nie ma również ograniczenia co do ilości ogłoszeń o pracę. Z pakietem Lifetime można opublikować dowolną ilość ogłoszeń o pracę w Google for Jobs.

Profil pracodawcy

Tak jak w przypadku wszystkich innych pakietów, również w tym przypadku zawarty jest bezpłatny profil pracodawcy. Dzięki temu są Państwo widoczni dla potencjalnych kandydatów jeszcze zanim opublikują Państwo swoje pierwsze ogłoszenie o pracę w Google for Jobs.

Do profilu pracodawcy

Automatyczny import

Jeżeli chcą Państwo umieścić w tym pakiecie kilkaset ogłoszeń o pracę, nie muszą Państwo oczywiście wprowadzać ich ręcznie jedno po drugim. Z naszym Automatyczny import możemy w prosty sposób zaimportować Państwa ogłoszenia o pracę z Państwa strony internetowej do narzędzia SEO for Jobs, skąd zostaną one opublikowane w Google for Jobs.

Więcej informacji na temat importu Autom.

Osobista osoba kontaktowa w zespole wsparcia

Nasi klienci Enterprise i Lifetime otrzymują od naszego zespołu priorytetowe wsparcie klienta, dlatego zawsze jesteśmy pod ręką, aby pomóc w przypadku pytań i problemów.

Raportowanie

Na Państwa koncie SEO for Jobs, po opublikowaniu Państwa ogłoszenia o pracę, mogą Państwo zobaczyć, ilu kandydatów już obejrzało ogłoszenie i na jakim miejscu w Google znajdują się Państwo ze swoimi ogłoszeniami. Ponadto mogą Państwo przeglądać szczegółowe dane dotyczące dostępu na własnym koncie śledzenia strony internetowej.

Brak kosztów miesięcznych

Bezkonkurencyjną zaletą Pakietu Lifetime jest to, że nie ma dalszych kosztów miesięcznych. Stała cena w wysokości 9.999 euro jest płacona tylko raz, co oznacza, że w przeciwieństwie do pakietu Enterprise, miesięczne rozliczenie nie jest już konieczne.

Przyszłe funkcje

Poza tym będą Państwo mieli dostęp do wszystkich dalszych funkcji, które zostaną nowo dodane przez Google for Jobs i SEO for Jobs. W tym celu mogą Państwo w każdej chwili skontaktować się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się, jakie ulepszenia są planowane w najbliższych miesiącach.

  1. Nieograniczona ilość ogłoszeń o pracę

  2. Nieograniczony czas trwania

  3. Włączony automatyczny import

  4. Profil pracodawcy obejmował

  5. Brak kosztów miesięcznych

  6. Osobista osoba kontaktowa

  7. Przyszłe funkcje obejmują

FAQ

Czy ten pakiet jest dla mnie odpowiedni?

Pakiet Lifetime jest odpowiedni dla każdego. Niezależnie od tego, czy są Państwo dużym przedsiębiorstwem, agencją rekrutacyjną czy deweloperem. Nawet jeśli nie mają Państwo w tej chwili wielu wolnych miejsc pracy, pakiet jest opłacalny, ponieważ nieograniczone ogłoszenia o pracę można w każdej chwili ponownie zamieścić. Dzięki temu pakiet ten jest szczególnie odpowiedni dla osób, które preferują planowanie i nie chcą wykupić abonamentu.

Jakie wydatki powstają po mojej stronie?

Mają Państwo możliwość ręcznego wprowadzania ogłoszeń o pracę do narzędzia. Przekazanie ogłoszeń do Google for Jobs odbywa się jednak automatycznie, co oznacza, że nie ma tam dla Państwa dodatkowej pracy. Oczywiście, mogą Państwo również zlecić automatyczny import Państwa ogłoszeń o pracę.

Czy muszę ręcznie utrzymywać te miejsca pracy?

Nie, przy większej ilości ogłoszeń może Pan skorzystać z automatycznego importu, który jest już zawarty w pakiecie Lifetime. Poza tym w każdej chwili można oczywiście ręcznie dodawać i edytować nowe zlecenia.

Czy potrzebny jest mi technik?

Nie, nie potrzebują go Państwo. Zespół SEO for Jobs zajmie się wszystkim, począwszy od importu Państwa ogłoszeń o pracę do narzędzia, aż po przeniesienie ich do Google for Jobs. Na Państwa stronie internetowej nie są wymagane żadne techniczne dostosowania.

Czy czekają na mnie jakieś dodatkowe lub ukryte koszty?

Ze względu na jednorazową opłatę, nie mogą się Państwo spodziewać żadnych dalszych lub ukrytych kosztów przy zamieszczaniu Państwa ogłoszeń o pracę. SEO for Jobs oferuje jednak również zamieszczanie reklam w Google dla poszczególnych ofert pracy. Dzięki temu więcej wnioskodawców może dowiedzieć się o wakacie. Cena reklamy jest różna w zależności od pożądanego zasięgu.

Jak SEO for Jobs może pomóc mi również w rekrutacji?

Jak już wspomniano, SEO for Jobs oferuje bezpłatny profil pracodawcy, z którym jest się widocznym w Google jeszcze przed publikacją ogłoszeń o pracę. Istnieje również tzw. cecha "Ad Boost”. Tutaj każde ogłoszenie o pracę może być dodatkowo reklamowane w Google jednym lub kilkoma ogłoszeniami.

Jakie jest prawo do odstąpienia od umowy?

Obowiązuje ustawowe prawo do odstąpienia od umowy.

Gdzie i jak mogę zrezygnować?

Ponieważ pakiet nie ma określonego terminu, płaci się za niego tylko raz i dlatego może być wykorzystywany przez całe życie, rezygnacja nie jest konieczna. Jeżeli nie chcą Państwo w tej chwili zamieszczać żadnych ogłoszeń o pracę, Państwa konto pozostanie na swoim miejscu i w każdej chwili będą mogli Państwo ponownie opublikować nowe ogłoszenia o pracę.

Czy mam gwarancję na przesyłkę?

SEO for Jobs jest obecne w 8 krajach i ma ponad 900 zadowolonych klientów jako partner nr 1 dla Google for Jobs.

Jeżeli umowa zostanie rozwiązana z powodu zaprzestania działalności Google for Jobs, eksploatacji oprogramowania lub sprzedaży SEO for Jobs w ciągu pierwszych 18 miesięcy trwania umowy, kwota zostanie zwrócona proporcjonalnie.


Czy chcą Państwo wypróbować Google for Jobs? Proszę założyć teraz bezpłatne konto.

Konsultacja bez zobowiązań

Chętnie służymy Państwu radą i pomocą, aby zamieścić Państwa ogłoszenia o pracę w Google for Jobs i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej porady już teraz. Chętnie też do Państwa oddzwonimy - wystarczy napisać do nas krótką wiadomość.
Żądanie oddzwonienia
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

To zadziałało

Odezwiemy się do Państwa nie później niż na adres . Jeśli jest to pilne, można się z nami skontaktować pod adresem +49 40 874 081 43 osiągalny.

Proszę się bezpłatnie zarejestrować

Proszę założyć teraz bezpłatne konto i stworzyć swoje pierwsze ogłoszenie o pracę bez zobowiązań.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej konsultacji już teraz.
Proszę się bezpłatnie zarejestrować
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Kontrola bezpłatna

Proszę sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy Państwa ogłoszenia o pracę są gotowe dla Google for Jobs.

Gratulacje. Już teraz są Państwo doskonale przygotowani do Google for Jobs.
Sprawdź teraz
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Wynik testu

Podgląd jest załadowany ...
Pokaż wynik
Dostępność
Dobry początek. Państwa ogłoszenie o pracę jest łatwo dostępne z czasem ładowania sek.
Dostępność
Proszę sprawdzić link , ponieważ nie jest on dostępny.
Treść czytelna
Fundament został stworzony. Treść ogłoszenia o pracę można odczytać maszynowo.
Treść czytelna
Niestety, ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy treść jest czytelna.
Gotowi na Google for Jobs
Gratulacje - dane schematu ogłoszenia o pracę są dostępne. Dzięki temu Google for Jobs może zamieścić ogłoszenie o pracę.
Gotowi na Google for Jobs
Państwa ogłoszenie o pracę nie jest jeszcze gotowe na Google for Jobs. Przygotuj się teraz
Gotowi na Google for Jobs
Ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy istnieją pasujące dane schematu.
Osoby poszukujące pracy do dyspozycji
Dobry początek. Ogłoszenia o pracę dla "" są aktywnie wyszukiwane przez zainteresowanych w Google for Jobs.
Możliwa publikacja
W dziale "" mogą Państwo publikować ogłoszenia o pracę.
Zarejestruj się teraz
Proszę teraz założyć konto i otrzymać 10% zniżki na wszystkie pakiety. W ten sposób mogą Państwo w pełni wykorzystać potencjał Google for Jobs.
' back
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.
Bezpłatny profil pracodawcy
Proszę teraz bez zobowiązań i bezpłat nie założyć swój profil pracodawcy.
Idź do