Pomoc i wsparcie

Wstęp

Tutaj znajdą Państwo wszystkie ważne pytania i odpowiedzi na temat SEO for Jobs. Aby móc korzystać z SEO for Jobs, muszą Państwo mieć Załóż bezpłatne konto.

Ile kosztuje założenie firmy?

SEO for Jobs jest narzędziem samoobsługowym. Oznacza to, że oprócz miesięcznych opłat licencyjnych nie ma żadnych dodatkowych opłat za konfigurację. Koszty miesięczne różnią się w zależności od wybranego przez Państwa pakietu. Proszę spojrzeć na Przegląd cen na stronie internetowej.

Jakie pakiety są dostępne?

Nasze pakiety różnią się przede wszystkim liczbą dostępnych ogłoszeń o pracę oraz czasem trwania. Pakiet Basic zawiera 5 ogłoszeń o pracę, pakiet Business 25 ogłoszeń o pracę, a pakiet Enterprise nieograniczoną liczbę ogłoszeń o pracę.

Mogą Państwo również wybrać pomiędzy minimalnym okresem jednego miesiąca a minimalnym okresem jednego roku.

Oferujemy pakiet dla każdej wielkości firmy. odpowiedni pakiet.

Czy mogę zmienić mój pakiet?

Po wybraniu pakietu można go również później dostosować i dopasować do swoich potrzeb. W każdej chwili mogą Państwo przejść na kolejny większy pakiet lub zmienić termin minimalny na dłuższy. W każdej chwili można też dodać kolejne ogłoszenia o pracę. Obniżenie ratingu jest zawsze możliwe na koniec minimalnego okresu spłaty.

Jak mogę zmienić mój pakiet?

Aby zmienić swój aktualny pakiet, proszę postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • Zaloguj się do SEO for Jobs

 • W menu u góry po prawej stronie kliknąć na "Firma

 • W menu po lewej stronie proszę kliknąć na "Pakiet i płatność

 • W sekcji Pakiet proszę wybrać swój aktualny pakiet

 • Wybierz inny pakiet

 • Podążać za dialogiem do końca

Czy mój pakiet będzie automatycznie odnawiany?

Oferujemy nasze usługi wyłącznie w modelu abonamentowym. Oznacza to, że Państwa pakiet będzie odnawiany do momentu jego anulowania. Powodem tego jest to, że SEO dla miejsc pracy rozwija swój pełny efekt, gdy jest stosowane długoterminowo - podobnie jak SEO dla stron internetowych.

Jak oblicza się termin?

Obliczenie minimalnego czasu trwania następuje na podstawie czasu rezerwacji.

Czy moja strona internetowa musi być dostosowana?

Jeżeli zamieści Pan oferty pracy w Google for Jobs za pośrednictwem SEO for Jobs, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian na swojej stronie internetowej.

Czy moje ogłoszenia o pracę muszą znajdować się również na mojej stronie internetowej?

Nie ma absolutnie żadnego problemu, jeżeli ogłoszenia o pracę nie znajdują się na Państwa stronie internetowej. Mogą Państwo po prostu skorzystać z naszego serwisu Umieszczanie ofert pracy w Google for Jobs.

Czy muszę mieć stronę internetową, aby korzystać z Google for Jobs?

SEO for Jobs oferuje również klientom, którzy nie posiadają strony internetowej, możliwość publikowania ogłoszeń o pracę w Google for Jobs.

Jak mogę stworzyć ogłoszenie o pracę?

Aby stworzyć ogłoszenie o pracę, potrzebują Państwo Konto SEO dla Jobs.

Po zalogowaniu się zobaczą Państwo bezpośrednio maskę do tworzenia ogłoszenia o pracę. Proszę wpisać informacje o Państwa ogłoszeniu o pracę tak dokładnie, jak to możliwe. Proszę nie zapominać o zapisywaniu.

Aby opublikować ogłoszenie o pracę, należy nacisnąć przycisk "Opublikuj". Opublikowane ogłoszenia o pracy są zaznaczone na liście kolorem zielonym. Ogłoszenia o pracę w wersji roboczej są zaznaczone na szaro.

Po utworzeniu ogłoszenia o pracę w SEO for Jobs, należy je przesłać do Google za pomocą przycisku
Po utworzeniu ogłoszenia o pracę w SEO for Jobs, należy je przesłać do Google za pomocą przycisku

Wskazówka: Na swoim koncie mogą Państwo utworzyć dowolną liczbę ogłoszeń o pracę. Limit dotyczy tylko opublikowanych zleceń. W ten sposób mogą Państwo już teraz przygotować przyszłe zlecenia, a następnie opublikować je w razie potrzeby.

Gdzie będą publikowane moje ogłoszenia o pracę?

Państwa ogłoszenia o pracę zostaną opublikowane w Google for Jobs. Aby otworzyć Google for Jobs:

 • Odwiedź stronę Google

 • Proszę na przykład wyszukać "oferty pracy w pobliżu Państwa" lub "kierownik projektu Hamburg".

 • Pojawi się niebieska ramka z napisem "Praca".

 • Kliknięcie na niebieskie pole otworzy nowy widok. To jest Google 4 Jobs

Google for Jobs integruje się z normalnym wyszukiwaniem w Google. Automatycznie rozpoznaje, że jest to poszukiwanie pracy i wyświetla Google Jobbox.
Google for Jobs integruje się z normalnym wyszukiwaniem w Google. Automatycznie rozpoznaje, że jest to poszukiwanie pracy i wyświetla Google Jobbox.

Jak długo trwa publikacja moich ogłoszeń o pracę?

Zanim Państwa ogłoszenia o pracę zostaną opublikowane w Google for Jobs, muszą zostać zindeksowane przez Google. Ponieważ SEO for Jobs jest zaprojektowane specjalnie dla Google for Jobs, publikacja trwa zazwyczaj od kilku minut do kilku godzin.

Dlaczego nie mogę znaleźć mojego ogłoszenia o pracę?

W edytorze mają Państwo możliwość formułowania ofert pracy i publikowania ich w późniejszym czasie. Jeżeli nie może Pan znaleźć pracy, proszę sprawdzić, czy opublikowali Państwo ogłoszenie o pracy.

Proszę się upewnić, że Państwa ogłoszenie o pracę zostało rzeczywiście opublikowane.
Proszę się upewnić, że Państwa ogłoszenie o pracę zostało rzeczywiście opublikowane.
Jeżeli opublikowali Państwo swoje ogłoszenie o pracę, mogą je Państwo znaleźć w Google for Jobs pod tym linkiem.
Jeżeli opublikowali Państwo swoje ogłoszenie o pracę, mogą je Państwo znaleźć w Google for Jobs pod tym linkiem.

Jak jest oznaczony przycisk "Zastosuj do"?

Przy każdym ogłoszeniu o pracę w Google for Jobs znajduje się przycisk "Apply to Button" (często określany jako Google Jobs Apply Button ). Zostanie on opatrzony nazwą firmy zapisaną na Państwa koncie. Gdy zamieszczą Państwo pierwsze ogłoszenie o pracę, może minąć trochę czasu, zanim przycisk będzie się prawidłowo wyświetlał. Z reguły prawidłowa etykieta jest wyświetlana po 24 godzinach.

Przy każdym ogłoszeniu o pracę w G4J znajduje się tzw. przycisk Aplikuj. Ten przycisk prowadzi do oryginalnej strony internetowej z ogłoszeniem o pracę. Etykieta jest automatycznie przypisywana przez Google.
Przy każdym ogłoszeniu o pracę w G4J znajduje się tzw. przycisk Aplikuj. Ten przycisk prowadzi do oryginalnej strony internetowej z ogłoszeniem o pracę. Etykieta jest automatycznie przypisywana przez Google.

Dlaczego moje logo nie jest wyświetlane?

Mają Państwo możliwość dodania logo do każdego ogłoszenia o pracę. Najpierw należy sprawdzić, czy logo jest zapisane w edytorze. Jeżeli w Google for Jobs nadal wyświetla się kolorowy kwadrat z pierwszą literą Państwa firmy, Google nie zindeksowało jeszcze Państwa logo i nie przyporządkowało go do Państwa konta. W wyjątkowych przypadkach może to potrwać do dwóch tygodni, aż logo zostanie prawidłowo połączone. Jest to jednak proces jednorazowy. Po nawiązaniu połączenia, mogą Państwo w przyszłości wykorzystać logo bezpośrednio w kolejnym ogłoszeniu o pracę.

Dla każdego ogłoszenia o pracę można zapisać osobne logo. Logo jest wyświetlane w Google for Jobs na liście i w widoku szczegółowym.
Dla każdego ogłoszenia o pracę można zapisać osobne logo. Logo jest wyświetlane w Google for Jobs na liście i w widoku szczegółowym.

Wskazówka: Logo w Google for Jobs jest czasami wyświetlane tylko w bardzo małym formacie (40px x 40px), dlatego proszę się upewnić, że logo jest dobrze widoczne również w małym formacie. Nawet jeśli logo będzie wyświetlane tylko w małym rozmiarze w Google Jobs, to i tak należy załadować rozmiar 600px x 600px.

Czy mogę zamieścić oferty pracy dla różnych firm?

Jeżeli są Państwo agencją rekrutacyjną lub Państwa firma składa się z różnych przedsiębiorstw, mogą Państwo zamieszczać oferty pracy dla różnych firm za pośrednictwem jednego konta. Jedynym ograniczeniem jest tutaj oznakowanie przycisku "Złóż wniosek". To jest powiązane z kontem. Jeśli przycisk ma być również indywidualnie oznakowany, trzeba by było założyć osobne konto dla każdej firmy.

Czy mogę podać kilka lokalizacji dla ogłoszenia o pracę?

Google for Jobs nie pozwala na wprowadzenie wielu lokalizacji dla ogłoszenia o pracę. Jeżeli trzeba obsadzić to samo stanowisko w kilku lokalizacjach, trzeba by było utworzyć stanowisko kilka razy i wprowadzić odpowiednią lokalizację. W tym celu może Pan po prostu powielić istniejące zlecenie za pomocą funkcji kopiowania.

Jak skopiować ogłoszenie o pracę

Często ogłoszenia o pracę różnią się tylko minimalnie. Mogą Państwo po prostu powielić każde ogłoszenie o pracę, a następnie je zmodyfikować. W tym celu należy postępować w następujący sposób:

 • Proszę wybrać ogłoszenie o pracę na Państwa koncie

 • Kliknąć na "..." w prawym górnym rogu.

 • Wybrać "Kopiuj ogłoszenie o pracę".

Mogą Państwo po prostu skopiować każde ogłoszenie o pracę. To znacznie upraszcza konserwację.
Mogą Państwo po prostu skopiować każde ogłoszenie o pracę. To znacznie upraszcza konserwację.

Jakie są możliwości analizy i oceny?

Po opublikowaniu przez Państwa pierwszych ogłoszeń o pracę za pośrednictwem SEO for Jobs, automatycznie aktywuje się zintegrowany dashboard. Może upłynąć trochę czasu, zanim dane zostaną tu udostępnione. Jak tylko będzie dostępna wystarczająca ilość danych, będą Państwo mogli zobaczyć na pulpicie nawigacyjnym liczbę wyświetleń Państwa ogłoszeń o pracę, jak również słowa kluczowe, poprzez które Państwa ogłoszenia o pracę zostały znalezione.

Dostęp do pulpitu nawigacyjnego można uzyskać poprzez:

Jak mogę usunąć moje reklamy z Google?

Państwa ogłoszone stanowisko zostało obsadzone? Gratulacje!

Zapełnione pozycje mogą Państwo sami dezaktywować na swoim koncie. Jeżeli skorzystają Państwo z usługi zarządzanej, nasz system będzie w regularnych odstępach czasu sprawdzał, czy oferta pracy nadal znajduje się na Państwa stronie internetowej. Jeżeli już się tam nie pojawi, Państwa praca zostanie automatycznie usunięta z Google.

Z reguły może minąć kilka dni, zanim ogłoszenie o pracę zostanie całkowicie usunięte z Google for Jobs.

Jak mogę zrezygnować?

Jeżeli nie jest Pan zadowolony z naszych usług, może Pan anulować subskrypcję bezpośrednio na swoim koncie.

Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto. Następnie z menu w prawym górnym rogu wybrać"Firma", po lewej stronie wybrać"Pakiety i płatności", a następnie dla Pakietu "...">"Anuluj pakiet".

Po anulowaniu subskrypcja pozostanie aktywna do końca terminu. Jeśli zdecydują się Państwo inaczej, mają Państwo możliwość reaktywacji pakietu.

Po anulowaniu i wygaśnięciu, Państwa aktywne oferty pracy zostaną dezaktywowane i usunięte z Google for Jobs. Jednak Państwa konto pozostanie aktywne.

Teraz mogą Państwo po prostu wstrzymać swój pakiet zamiast go anulować.

Wstrzymać pakiet

Jeżeli w danej chwili nie ma już wolnych miejsc pracy, może Pan po prostu wstrzymać swój pakiet, zamiast go bezpośrednio anulować.

Jak to działa, zależy od długości wybranego przez Państwa pakietu. Jeżeli zarezerwowali Państwo pakiet z terminem miesięcznym, mogą Państwo wstrzymać się do 12 miesięcy. Ile miesięcy chce Pan wstrzymać za jednym razem, może Pan wybrać na swoim koncie w zakładce "Wstrzymać pakiet". Po upływie wybranego okresu, Państwa pakiet jest automatycznie reaktywowany.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na pakiet z rocznym terminem, mogą Państwo wstrzymać się na okres do 3 miesięcy. Po upływie miesięcy pauzy pakiet będzie nadal działał automatycznie.

W razie potrzeby mogą Państwo w każdej chwili zrezygnować z przerwy i nadal korzystać z konta. Wówczas pozostałe dni przerwy zostaną Państwu zaliczone. Należy wspomnieć, że dla każdej kolejnej przerwy nadal można wybrać tylko całe miesiące, a nie poszczególne dni. Jeżeli anulują Państwo przerwę, od tego momentu rozpocznie się nowy cykl rozliczeniowy i zostanie Państwu przesłana nowa faktura.

W zakładce Przesyłka i płatność mogą Państwo teraz również wstrzymać przesyłkę.
W zakładce Przesyłka i płatność mogą Państwo teraz również wstrzymać przesyłkę.

Utwórz konto

W każdej chwili mogą Państwo założyć bezpłatne konto. Konieczne jest wykonanie następujących czynności:

 • Otwórz Formularz rejestracyjny

 • Proszę wprowadzić niezbędne informacje

 • Otrzymają Państwo bezpośredni dostęp do swojego konta

 • Na końcu procesu rejestracji należy potwierdzić link, który otrzymali Państwo e-mailem i ustalić sobie hasło.

Zapomniałem hasła

Zapomnieli Państwo hasła lub jeszcze go nie ustawiliście? Nie ma problemu:

 • Użyj formularza, aby Zresetować hasło

 • Wprowadzić adres e-mail, który został użyty do utworzenia konta

 • Otrzymają Państwo e-mail z linkiem

 • Proszę kliknąć na link

 • Otworzy się formularz, w którym można wprowadzić nowe hasło.

 • Hasło powinno mieć długość co najmniej 6 znaków i zawierać znaki specjalne.

Zmienić hasło

Powinni Państwo regularnie zmieniać swoje hasło. Aby to zrobić:

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account login

 • Z menu u góry wybrać "Konto".

 • Ustawić nowe bezpieczne hasło w sekcji "Ustaw nowe hasło".

 • Kliknąć na "Ustaw nowe hasło

 • Od tej pory mogą się Państwo logować tylko za pomocą nowego hasła

Zmienić swój adres e-mail

Państwa adres e-mail jest kluczem do Państwa konta w SEO for Jobs. Dlatego należy ją zawsze uaktualniać:

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account na stronie

 • Z powyższego menu proszę wybrać "Konto".

 • W sekcji "Informacje o koncie" mogą Państwo wprowadzić nowy adres e-mail

 • Kliknąć na "Zapisz konto

 • W przyszłości będzie można się zalogować tylko przy użyciu nowego adresu e-mail.

Wskazówka: Proszę zapisać osobny adres e-mail dla działu księgowości.

Zmiana adresu e-mail dla faktur

Można zapisać osobny adres e-mail dla działu księgowości. W ten sposób wszystkie faktury będą przesyłane bezpośrednio do działu księgowości:

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account login

 • W powyższym menu proszę wybrać "Firma".

 • Z lewego menu proszę wybrać "Pakiety i płatności".

 • Kliknąć na Państwa firmę w sekcji Adres rozliczeniowy

 • W dolnej części formularza można wpisać adres e-mail dla działu księgowości.

 • Następnie kliknąć na "Zapisz

W SEO for Jobs mogą Państwo podać osobny adres e-mail dla księgowości. Wszystkie faktury są następnie wysyłane bezpośrednio na ten adres e-mail w formie pliku PDF.
W SEO for Jobs mogą Państwo podać osobny adres e-mail dla księgowości. Wszystkie faktury są następnie wysyłane bezpośrednio na ten adres e-mail w formie pliku PDF.

Faktury

Wszystkie faktury będą wysyłane na księgowy adres e-mail zapisany w Państwa SEO for Jobs. Ponadto, wszystkie Państwa faktury są dostępne do ponownego pobrania na Państwa koncie:

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account login

 • W powyższym menu proszę wybrać "Firma".

 • Z menu po lewej stronie proszę wybrać "Pakiety i płatności".

 • W sekcji "Faktury" znajdą Państwo wszystkie faktury

 • Proszę kliknąć na "Przycisk pobierania" po prawej stronie faktury, aby ją łatwo pobrać.

Na Państwa koncie SEO for Jobs znajdą Państwo wszystkie faktury w przejrzystej formie. Można je pobrać retrospektywnie, jeśli faktura została zagubiona lub jest wymagana przez dział księgowości.
Na Państwa koncie SEO for Jobs znajdą Państwo wszystkie faktury w przejrzystej formie. Można je pobrać retrospektywnie, jeśli faktura została zagubiona lub jest wymagana przez dział księgowości.

Adres rozliczeniowy

Przy składaniu zamówienia zostaną Państwo poproszeni o dane do wystawienia prawidłowej faktury. Jeśli zmienili Państwo adres rozliczeniowy, proszę postępować w następujący sposób:

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account login

 • Z menu u góry wybrać "Firma".

 • Z menu po lewej stronie proszę wybrać "Pakiety i płatności".

 • Kliknąć na Państwa firmę w sekcji Adres rozliczeniowy

 • Otworzy się formularz umożliwiający zmianę wszystkich informacji rozliczeniowych

 • Następnie kliknąć na "Zapisz

Metody płatności

W SEO for Jobs mają Państwo obecnie następujące możliwości płatności

 • Płatność kartą kredytową

 • Płatność przez Paypal

 • Płatność za pomocą faktury (nie jest dostępna we wszystkich krajach)

 • Płatność za pomocą polecenia zapłaty (nie jest dostępna we wszystkich krajach)

W każdej chwili mogą Państwo również zmienić preferowaną metodę płatności.

 • Proszę się zalogować do SEO dla Jobs Account login

 • W powyższym menu proszę wybrać "Firma".

 • Z lewego menu proszę wybrać "Pakiety i płatności".

 • W sekcji "Metoda płatności" mogą Państwo wybrać jedną z dostępnych metod płatności

 • Proszę odpowiednio zmienić metodę płatności

 • Kliknąć na "Zapisz

Wskazówka: Proszę wpłacić pieniądze z karty kredytowej, aby zmniejszyć wysiłek ręczny.

Czy chcą Państwo wypróbować Google for Jobs? Proszę założyć teraz bezpłatne konto.

Konsultacja bez zobowiązań

Chętnie służymy Państwu radą i pomocą, aby zamieścić Państwa ogłoszenia o pracę w Google for Jobs i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej porady już teraz. Chętnie też do Państwa oddzwonimy - wystarczy napisać do nas krótką wiadomość.
Żądanie oddzwonienia
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

To zadziałało

Odezwiemy się do Państwa nie później niż na adres . Jeśli jest to pilne, można się z nami skontaktować pod adresem +49 40 874 081 43 osiągalny.

Proszę się bezpłatnie zarejestrować

Proszę założyć teraz bezpłatne konto i stworzyć swoje pierwsze ogłoszenie o pracę bez zobowiązań.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej konsultacji już teraz.
Proszę się bezpłatnie zarejestrować
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Kontrola bezpłatna

Proszę sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy Państwa ogłoszenia o pracę są gotowe dla Google for Jobs.

Gratulacje. Już teraz są Państwo doskonale przygotowani do Google for Jobs.
Sprawdź teraz
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Wynik testu

Podgląd jest załadowany ...
Pokaż wynik
Dostępność
Dobry początek. Państwa ogłoszenie o pracę jest łatwo dostępne z czasem ładowania sek.
Dostępność
Proszę sprawdzić link , ponieważ nie jest on dostępny.
Treść czytelna
Fundament został stworzony. Treść ogłoszenia o pracę można odczytać maszynowo.
Treść czytelna
Niestety, ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy treść jest czytelna.
Gotowi na Google for Jobs
Gratulacje - dane schematu ogłoszenia o pracę są dostępne. Dzięki temu Google for Jobs może zamieścić ogłoszenie o pracę.
Gotowi na Google for Jobs
Państwa ogłoszenie o pracę nie jest jeszcze gotowe na Google for Jobs. Przygotuj się teraz
Gotowi na Google for Jobs
Ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy istnieją pasujące dane schematu.
Osoby poszukujące pracy do dyspozycji
Dobry początek. Ogłoszenia o pracę dla "" są aktywnie wyszukiwane przez zainteresowanych w Google for Jobs.
Możliwa publikacja
W dziale "" mogą Państwo publikować ogłoszenia o pracę.
Zarejestruj się teraz
Proszę teraz założyć konto i otrzymać 10% zniżki na wszystkie pakiety. W ten sposób mogą Państwo w pełni wykorzystać potencjał Google for Jobs.
' back
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.
Bezpłatny profil pracodawcy
Proszę teraz bez zobowiązań i bezpłat nie założyć swój profil pracodawcy.
Idź do