Job Crawler

Chcą Państwo zsynchronizować swoje ogłoszenia o pracę lub całą stronę zawodową z Google for Jobs?

Z naszym custom job crawlerem, Państwa zlecenia są automatycznie pobierane, przygotowywane i przesyłane do Google. Wszystkie zlecenia przechodzą przez nasz ręczny proces zapewnienia jakości, więc nie muszą się Państwo o nic martwić.

Job crawler jest zawarty w pakietach Business i Enterprise, a jego instalacja nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Zalety Job Crawlera

Większość firm zamieszcza swoje ogłoszenia o pracę również na swojej stronie internetowej. Korporacje i większe przedsiębiorstwa często poświęcają temu tematowi cały dział lub prowadzą osobny portal kariery.

Jeżeli ogłoszenia o pracę mają zostać przesłane ze strony internetowej lub portalu kariery do Google for Jobs, nasz job crawler jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Po skonfigurowaniu, Job Crawler automatycznie rozpoznaje wszelkie zmiany w ofertach pracy na Państwa stronie internetowej i przesyła je do Google for Jobs. Przed wysłaniem, Państwa ogłoszenia o pracę przechodzą jeszcze przez ręczne sprawdzanie jakości.

Zwłaszcza, jeśli mają Państwo dużo ogłoszeń o pracę, to bardzo zmniejsza nakłady na utrzymanie, ponieważ nie muszą Państwo utrzymywać ogłoszeń o pracę w dodatkowym miejscu i aktualizować ich na bieżąco.

Ale również mniejsze firmy korzystają z Job Crawlera, ponieważ działa on stale w tle i nie muszą się Państwo martwić o nic innego.

  1. Bez podwójnych nakładów na konserwację

  2. Automatyczna aktualizacja

  3. Zapewnienie jakości przed wysłaniem do Google

Setup

Po Państwa zamówieniu, skonfigurujemy job crawler indywidualnie dopasowany do Państwa strony internetowej. Potrzebujemy tylko link do strony przeglądowej Państwa ogłoszeń o pracę. To służy jako punkt wejścia dla crawlera.

Google for Jobs potrzebuje pewnych informacji o ogłoszeniu o pracę i firmie, aby można było wyświetlić odpowiednią ofertę pracy. Jeśli w Państwa ogłoszeniach o pracę brakuje krytycznych informacji, przechowamy dla Państwa wartości domyślne.

Są trzy kroki do skonfigurowania crawlera:

Krok 1: Proszę podać swój adres URL, z którego będziemy mogli pobrać Państwa ogłoszenia o pracę
Krok 2: Dostępne ogłoszenia zostaną przesłane do SEO for Jobs
Krok 3: Prawie na miejscu! W tym kroku ogłoszenia o pracę zostaną przeniesione na Państwa konto SEO

Monitoring

Po skonfigurowaniu i aktywacji Job Crawler stale monitoruje Państwa stronę internetową lub portal kariery pod kątem zmian. Wykryje on, kiedy nowa praca zostanie opublikowana lub zmieniona, ale również kiedy praca zostanie obsadzona i nie będzie można jej już znaleźć na Państwa stronie internetowej.

Job Crawler może być zarezerwowany jako usługa uzupełniająca do naszych pakietów. W zależności od tego, jaki pakiet Państwo zarezerwowali, dostępna jest określona liczba slotów roboczych, które mogą być równolegle zajmowane i monitorowane.

Zapewnienie jakości

Nasz job crawler różni się od innych w pełni zautomatyzowanych job crawlerów. Ponieważ jakość Państwa wpisu w Google for Jobs jest dla nas bardzo ważna, wszystkie ogłoszenia o pracę, które znajdzie nasz robot wyszukiwarki, przechodzą ręczną kontrolę jakości. Obejmuje to np. sprawdzenie, czy formatowanie pasuje i w razie potrzeby dostosowanie go tak, aby Google mogło przetworzyć informacje.

Niezależnie od tego, czy zamieszczają Państwo na swojej stronie internetowej nową ofertę pracy, czy też edytują już istniejącą, za każdym razem Państwa ogłoszenie o pracę przechodzi przez proces kontroli jakości, zanim zostanie opublikowane w Google for Jobs.

Transmisja

Po zwolnieniu przez kontrolę jakości następuje przekazanie Państwa ogłoszeń o pracę do Google for Jobs. Nowe oferty pracy lub zmiany w istniejących ofertach pracy po krótkim czasie pojawiają się online w Google Job Search.

Nasz job crawler automatycznie rozpoznaje, kiedy na Państwa stronie internetowej nie można już znaleźć ogłoszenia o pracę i przekazuje prośbę o usunięcie do Google.

W ten sposób Państwa zlecenia zawsze pozostają aktualne.

Ocena i raportowanie

Oczywiście wszystkie funkcje SEO for Jobs mogą Państwo w pełni wykorzystać również za pomocą Job Crawler. Szczególnie funkcje oceny i raportowania są interesujące w połączeniu z Job Crawlerem. Dzięki temu mogą Państwo monitorować sukces Państwa kampanii rekrutacyjnej w Google for Jobs.

Przegląd funkcji

Ceny

Job Crawler jest zawarty w pakietach Business i Enterprise:

Cena konfiguracji: bezpłatnie

Ręczne zapewnienie jakości jest już wliczone w cenę.

Wniosek

Job Crawler jest przydatnym dodatkiem, który automatyzuje proces zarządzania i synchronizacji Państwa ogłoszeń o pracę z Google for Jobs. Z Job Crawler nie muszą się Państwo martwić o umieszczenie Państwa ofert pracy w Google - u nas jest to całkowicie niezależne i w dobrych rękach.

Proszę się z nami skontaktować, jeśli chcieliby Państwo korzystać z Job Crawlera lub nie są pewni, czy będzie on dla Państwa przydatnym dodatkiem.

Skontaktuj się z nami

Czy chcą Państwo wypróbować Google for Jobs? Proszę założyć teraz bezpłatne konto.

Konsultacja bez zobowiązań

Chętnie służymy Państwu radą i pomocą, aby zamieścić Państwa ogłoszenia o pracę w Google for Jobs i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej porady już teraz. Chętnie też do Państwa oddzwonimy - wystarczy napisać do nas krótką wiadomość.
Żądanie oddzwonienia
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

To zadziałało

Odezwiemy się do Państwa nie później niż na adres . Jeśli jest to pilne, można się z nami skontaktować pod adresem +49 40 874 081 43 osiągalny.

Proszę się bezpłatnie zarejestrować

Proszę założyć teraz bezpłatne konto i stworzyć swoje pierwsze ogłoszenie o pracę bez zobowiązań.

Julia Weber
Google Jobs Expert
Proszę skorzystać z niezobowiązującej konsultacji już teraz.
Proszę się bezpłatnie zarejestrować
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Kontrola bezpłatna

Proszę sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy Państwa ogłoszenia o pracę są gotowe dla Google for Jobs.

Gratulacje. Już teraz są Państwo doskonale przygotowani do Google for Jobs.
Sprawdź teraz
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Wynik testu

Podgląd jest załadowany ...
Pokaż wynik
Dostępność
Dobry początek. Państwa ogłoszenie o pracę jest łatwo dostępne z czasem ładowania sek.
Dostępność
Proszę sprawdzić link , ponieważ nie jest on dostępny.
Treść czytelna
Fundament został stworzony. Treść ogłoszenia o pracę można odczytać maszynowo.
Treść czytelna
Niestety, ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy treść jest czytelna.
Gotowi na Google for Jobs
Gratulacje - dane schematu ogłoszenia o pracę są dostępne. Dzięki temu Google for Jobs może zamieścić ogłoszenie o pracę.
Gotowi na Google for Jobs
Państwa ogłoszenie o pracę nie jest jeszcze gotowe na Google for Jobs. Przygotuj się teraz
Gotowi na Google for Jobs
Ponieważ link nie jest dostępny, nie mogliśmy sprawdzić, czy istnieją pasujące dane schematu.
Osoby poszukujące pracy do dyspozycji
Dobry początek. Ogłoszenia o pracę dla "" są aktywnie wyszukiwane przez zainteresowanych w Google for Jobs.
Możliwa publikacja
W dziale "" mogą Państwo publikować ogłoszenia o pracę.
Zarejestruj się teraz
Proszę teraz założyć konto i otrzymać 10% zniżki na wszystkie pakiety. W ten sposób mogą Państwo w pełni wykorzystać potencjał Google for Jobs.
' back
Wszystkie dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.
Bezpłatny profil pracodawcy
Proszę teraz bez zobowiązań i bezpłat nie założyć swój profil pracodawcy.
Idź do